P1.6UT

NOSNOSŤ: 1600 TYP: ELEKTRICKÉ PALETOVÉ VOZÍKY

Nový P1.6UT rozširuje súčasnú ponuku skladových UT a je určený pre aplikácie s nízkou intenzitou.

  • Ergonomický dizajn
  • Ideálne pre maloobchod a doručenie na poslednú míľu
  • Konkurenčná spotreba energie

Ľahký tenký dizajn. Dlhé oje znižuje námahu pri riadení, hlava je tiež navrhnutá pre maximálny komfort obsluhy. Ovládacie prvky s nízkou námahou sú ergonomicky umiestnené na zníženie únavy, zatiaľ čo nastavenia výkonu vyhovujú špecifickým prevádzkovým požiadavkám.

Citlivé motýľové spínače ovládajú rýchlosť jazdy, smer a brzdenie, aby umožnili plynulý rozjazd, kontrolované brzdenie a akceleráciu.

 

Výkonný 1,2 kW AC trakčný motor v kombinácii s 0,8 kW jednosmerným motorom umožňuje dlhú životnosť batérie, ako aj jemné spúšťanie tovaru. Batéria je utesnená a nevyžaduje údržbu, zatiaľ čo dostupnosť je jednoduchá pre rýchlu výmenu batérie. Zabudovaná nabíjačka umožňuje dobíjanie na mieste, zatiaľ čo optimalizované akumulátory skracujú prestoje.

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.