Zo sveta VZV

27. mája 2020

Nový (zakladač) stacker HYSTER bol pridaný do radu univerzálnych vysokozdvižných vozíkov

Spoločnosť Hyster Europe predstavila nový stacker, posledný prírastok do nedávno predstaveného sortimentu nekomplikovaných vozíkov vhodných na všeobecné použitie.

Vozík Hyster® S1.5UT S pre zdvíhanie do 1,5 tony poskytuje priame a cenovo dostupné riešenie pre tých, ktorí prepravujú náklad na krátke vzdialenosti, napríklad v skladoch a výrobných operáciách. Vozík je najnovším prírastkom do nedávno predstavenej série Hyster® UT, ktorá ponúka výber nákladovo efektívnych vozíkov s protizávažim, nízkozdvižných vozíkov a zakladačov paliet.

Vďaka sklopnej platforme vhodnej na tento účel pomáha Hyster® S1.5UT S zvyšovať pohodlie obsluhy, zatiaľ čo elektrické riadenie a jednoduché ovládanie pomáhajú ľahkej obsluhe.

Aby sa vyhovelo rôznym požiadavkám aplikácie, súčasťou výbavy je zabudovaná nabíjačka a bočná výmena batérie. K dispozícii je tiež výber 2-stupňového stožiaru bez voľného zdvihu do 3,5 m a triplexu s voľným zdvihom do 5,6 m, ako aj možnosť vidlíc 570 x 1150.

„Nový Stacker poskytuje ďalšie možnosti na špecifikáciu skladového vybavenia Hyster®, ktoré najlepšie vyhovuje konkrétnym potrebám zákazníkov,“ hovorí Rob O’Donoghue, EMEA Director Solutions Hyster. „Vďaka novej rade vysokozdvižných vozíkov môžu aplikácie očakávať nízke prevádzkové náklady spolu so spoľahlivou kvalitou Hyster®.“

Stohovač S1.5UT S má bezúdržbové striedavé motory, jednoduché zapojenie a odolné komponenty, ako aj jednoduchý servis a riešenie problémov. Všetky skladové zariadenia Hyster® využívajú podporu prostredníctvom globálnej siete miestnych distribučných partnerov Hyster®.

Aktuality
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.