H2.0-3.5A

NOSNOSŤ: 2000-3500, TYP: DIESEL / LPG

Hlavné detaily

Navrhnutím vlastného vysokozdvižného vozíka Hyster H2.0-3.5A získate výhody v oblasti pohodlia, nákladov a výkonu, ktoré vyhovujú vašej prevádzke a potrebám vašich operátorov. Navyše získate riešenie manipulácie s materiálom, ktoré vyhovuje vášmu rozpočtu, pretože neobsahuje funkcie, ktoré nepotrebujete.

  • Dizajn zameraný na operátora
  • Nízke celkové náklady na vlastníctvo
  • Vysoký výkon a produktivita
  • Technológia asistencie operátora

 

KOMFORT, NÍZKE NÁKLADY A VÝKON

DIZAJN ZAMERANÝ NA OPERÁTORA

Séria H2.0-3.5A je navrhnutá s ohľadom na ergonómiu a pohodlie, vďaka čomu sa operátori ľahšie udržia v pohodlí počas prevádzky.

  • Výklopná lakťová opierka ponúka neobmedzený prístup pri nastupovaní a vystupovaní.
  • Priestranné pracovisko s veľkou podlahou umožňuje operátorom voľný pohyb, aby zostali počas prevádzky pohodlné.
  • Dynamické nastavenie sedadla vyhovuje širokej škále tvarov a veľkostí operátora.
  • Ručne aktivovaná parkovacia brzda vyžaduje menšie úsilie ako ručná brzda.
  • Štandardný plnofarebný dotykový displej poskytuje rýchly a jednoduchý prístup k dôležitým informáciám o nákladnom vozidle.

NÍZKE CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNÍCTVO

Udržujte náklady pod kontrolou vďaka skráteným servisným časom. Vysokokvalitné komponenty a dizajn znižujú množstvo údržby a práce technika, ktoré sú potrebné na vysokozdvižný vozík. Vedúca spotreba paliva vo svojej triede vedie k úspore každej hodiny prevádzky. *Spotreba nafty podľa normy VDI EN16796. H2.5A s hydraulickým čerpadlom VDP verzus Linde H2.5D a Toyota 56-8FD25F.

VYSOKÝ VÝKON A PRODUKTIVITA

Vynikajúca viditeľnosť vám dáva možnosť jasne vidieť svoje okolie. Iné vysokozdvižné vozíky, robotika, chodci a iné vozíky predstavujú riziká, ktorým sa treba vyhnúť. Jasná viditeľnosť je kľúčom k predchádzaniu nehodám a škodám.

TECHNOLÓGIA ASISTENCIE OPERÁTORA

Voliteľný dynamický stabilizačný systém (DSS) spolupracuje s operátorom na podpore najlepších prevádzkových postupov a poskytuje zvukové a vizuálne upozornenia, ktoré je možné zaznamenať prostredníctvom štandardného telemetrického systému Hyster Tracker®.

Voliteľné funkcie asistencie operátora, ako sú integrované systémy detekcie objektov a blízkosti, poskytujú výstrahy a automaticky upravujú výkon vozíka na základe podmienok v reálnom čase, aby pomohli posilniť správne prevádzkové postupy a udržať produktivitu.

Video
Modely
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.