Hlavné detaily

OČAKÁVAJTE VIAC A ZÍSKAJTE TO.

Keď potrebujete splniť požiadavky na efektívnu manipuláciu vo viaczmenných prevádzkach, Hyster® S2.0SD Platform Double Stacker umožňuje presun dvoch paliet súčasne až do maximálnej hmotnosti 2000 kg.

  • Konfigurovateľný priestor pre obsluhu
  • Li-ion ready
  • Lepšia kontrola, znížené vibrácie
  • Kompaktný a robustný
  • Patentovaná funkcia Anti-Trapping

KONFIGUROVATEĽNÁ TUHOSŤ PRE OPTIMÁLNY VÝKON

Vyberte si konfiguráciu stohovacieho vozíka, ktorá vyhovuje požiadavkám konkrétnej aplikácie, či už ide o presun tovaru na dlhé vzdialenosti alebo prácu na nakladacej rampe.

Napríklad aplikácie s obmedzeným priestorom si môžu vybrať model so sklopnou plošinou a bočnými ramenami, čo pomáha maximalizovať manévrovateľnosť a poskytuje flexibilitu. Pre prostredia s vysokou premávkou môže byť vhodná pevná plošina s bočnými alebo zadnými panelmi priestoru pre operátora.

K dispozícii je aj celý rad voliteľných doplnkov (v závislosti od modelu), ktoré zlepšujú zážitok operátora a zároveň optimalizujú produktivitu.

Patria sem telematika Hyster Tracker, nastaviteľná oj, štartovací systém kľúčom a klávesnicou, zaťažovacie kolesá, rad hnacích kolies, nožný senzor, prestavba chladiarní, držiak na fľaše, schránka, viacúčelové tyče a svorky.

LÍTIUM-IÓN READY

Pripravená olovená batéria alebo lítium-iónová batéria. Vyberte si zo širokej škály batérií, ktoré zodpovedajú potrebám danej aplikácie.

Tí, ktorí sa rozhodnú použiť s vozíkom lítium-iónovú batériu, budú tiež ťažiť z vysokej doby prevádzkyschopnosti počas viacerých zmien vďaka možnosti nabíjania počas prestávok prostredníctvom pohodlnej bočnej zástrčky.

Vozík je navrhnutý tak, aby bol pripravený na lítium-ión, s ovládačom, ktorý automaticky rozpoznáva chemické zloženie batérie, nie je potrebné meniť žiadne parametre na riadenie batérie pri prechode z olovenej kyseliny na lítium-iónovú možnosť.

LEPŠIA KONTROLA, ZNÍŽENÉ VIBRÁCIE

Odpružená hnacia jednotka maximalizuje trakciu, najmä pri nájazdoch, a poskytuje operátorovi vysoký komfort. Keďže je vozík lepšie kontrolovaný, môže to pomôcť minimalizovať drahé škody na vozíku, nákladoch alebo infraštruktúre.

Pre lepší zážitok z jazdy odpružená plošina tlmí otrasy. Vyšší výkon odpruženia zároveň pomáha znižovať vibrácie a zlepšuje komfort obsluhy pri nastupovaní alebo vystupovaní, pri nakladaní a vykladaní, práci na rampách alebo v oblastiach s nerovným povrchom podlahy.

PATENTOVANÁ FUNKCIA ANTI-TRAPPING

V prípade neočakávaných udalostí je vozík štandardne vybavený patentovanou funkciou pohonu Anti-Trapping. Ak sa plošina dotkne prekážky, snímač prítomnosti operátora načíta polohu plošiny a dá príkaz na zmenu smeru jazdy. To umožňuje operátorovi jazdiť s vozíkom v protismere počas veľmi obmedzeného času pri veľmi obmedzenej rýchlosti, aby uvoľnil plošinu pre prekážku.

 

Modely
Názov modeluNosnosťStred zaťaženiaVýška zdvihuVýška platformyPolomer otáčaniaKapacita batérieCelková šírkaHmotnosť
S2.0SD s bočnou ochranou2000 kg600 mm1574 mm4,8 mm2341 mm24V / 375Ah (V/Ah)750 mm1140 kg
S2.0SD 2000 kg600 mm1574 mm4,8 mm2813 mm24V / 250Ah (V/Ah)750 mm1000 kg
S2.0SD so zadnou ochranou2000 kg600 mm1574 mm4,8 mm2442 mm24V / 375Ah (V/Ah)750 mm1125 kg
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.