S1.0E

NOSNOSŤ: 1000, TYP: PEDESTRIAN STACKERS

Hlavné detaily

VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK PRE PEŠIU OBSLUHU

KOMPAKTNÝ VOZÍK S1.0E S NÍZKYMI NÁKLADMI

Robustné a zároveň agilné kompaktné ručné vysokozdvižné vozíky Hyster S1.0E sú určené pre intenzívne použitie v náročných prevádzkach, kde je priestor často obmedzený.

Spoľahlivé a energeticky efektívne vysokozdvižné vozíky na ukladanie tovaru pomáhajú skladovať tovary v stredných až vysokých regáloch s nízkymi nákladmi na prevádzku.

Vysokozdvižný vozík pre pešiu obsluhu Hyster S1.0E:

  • Robustný ručný vysokozdvižný vozík Hyster je vybavený masívnou konštrukciou podvozku a stožiaru, čo prináša dlhodobú životnosť. Zváraná konštrukcia vidlíc ich robí vysoko odolnou voči torzii.
  • Technológia striedavého prúdu na vozíku poskytuje silnú akceleráciu a brzdný moment na dosiahnutie plynulejšieho a rýchleho nakladania.
  • Nižšie prevádzkové náklady na ručný vozík sa dosahujú optimálnou energetickou účinnosťou, ktorú dodáva vysokofrekvenčný regulátor Combi. Ten riadi trakciu a zdvih, aby umožnil progresívne riadenie rýchlosti.
  • Doba prevádzky je maximalizovaná vďaka vstavanému diagnostickému systému, ktorý umožňuje komunikáciu s preventívnou údržbou a poskytuje včasné varovanie pred požiadavkami na údržbu. Informuje tak prevádzkovateľa o stave vozíka v reálnom čase
  • Výkon je prenášaný pomocou špirálových prevodoviek, ktoré sú umiestnené v olejovom kúpeli, aby sa znížilo opotrebenie komponentov.
Modely
Názov modeluHmotnosťNosnosťKapacita batérieVýška zdvihu
S1.0E767100024V / 150Ah3460
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.