RS1.2-1.5

NOSNOSŤ: 1250-1500, TYP: RIDER STACKERS

Hlavné detaily

RUČNE VEDENÝ VOZÍK

SILNÝ A SPOĽAHLIVÝ RUČNE VEDENÝ VOZÍK NA PRÁCU VO VÝŠKACH

Kompaktný a robustný, ručne vedený vozík Hyster ponúka bezkonkurenčnú spoľahlivosť, vynikajúcu zrýchlenie a rýchlosť jazdy a rýchly zdvih pre najnáročnejšie aplikácie.

Ideálny pre stohovanie a vyberanie tovaru v rôznych výškach.

Ručne vedený vozík Hyster RS1.2-1.5.:

  • Zváraná konštrukcia vidlíc na vozíku Hyster je silná a vysoko odolná voči krúteniu, zatiaľ čo úplne uzavretý podvozok chráni pohonnú jednotku a batériu. Vysokovýkonné motory a 4-bodové rozloženie kolies poskytujú výnimočnú stabilitu a hladkú trakciu pri prenášaní ťažších bremien
  • Požiadavky na údržbu a súvisiace náklady sa znižujú vďaka predbežne namazaným a zapečateným zaťažovacím valčekom a regeneratívnemu brzdeniu, ktoré rozptýli generované teplo v motore. Tým sa zvýšil brzdný účinok vozíka
  • Spotreba energie je minimalizovaná pomocou progresívnej regulácie otáčok a technológie SEM motora
  • Zjednodušená údržba vďaka technológii CANbus, ktorá umožňuje jednoduchý prístup k údržbe a diagnostický displej na palube. Prevádzkovatelia môžu vybrať vhodné výkonové parametre, aby vyhovovali najnáročnejším aplikáciám a konfigurovali parametre vozidiel pomocou diagnostického rozhrania ovládača (DDI)
Modely
Názov modeluHmotnosťNosnosťKapacita batérieVýška zdvihu
RS1.21570125024V / 500Ah5998
RS1.51570150024V / 500Ah5998
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.