H18-20XM(S)-9

NOSNOSŤ: 18000-20000, TYP: HEAVY DUTY FORKLIFT TRUCK

Hlavné detaily

ŤAŽKOTONÁŽNY VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK

PRIPRAVENÝ NA ŤAŽKÉ PRACOVNÉ PODMIENKY

Najkompaktnejšie stroje, ktoré sú na trhu k dispozícii v tomto objemovom rozsahu. Tieto vysokozdvižné vozíky od spoločnosti Hyster preukázali svoju spoľahlivosť a silu v náročných podmienkach po celom svete.

Spoľahnite sa na výkon tohto stroja v najnáročnejších prevádzkach od ťažkých manipulácií s oceľovými a zvitkovými valcami až po prácu v prístavoch a prekladiskách.

Hyster 18-20T ťažkotonážny vysokozdvižný vozík:

  • Extrémne stabilný terénny vysokozdvižný vozík pri manipulácii s najťažšou záťažou vďaka širokej, silnej hnacej náprave
  • Pri vysokých rýchlostiach jazdy a zdvihu je vysokovýkonná pohonná jednotka vybavená systémami ochrany motora a prevodovky, ktoré zaisťujú maximálnu spoľahlivosť a nízke celkové náklady.
  • Pre rôzne aplikácie je k dispozícii široká škála rôznych vidlicových a čelných prídavných zariadení (vrátane stojanov)
  • Olejové ponorné (mokré) kotúčové brzdy pomáhajú podporovať nižšie prevádzkové náklady
  • Vozíky produkujú nižšie emisie a ponúkajú až o 20% väčšiu úsporu paliva v porovnaní s predchádzajúcou generáciou produktu, čo výrazne znižuje náklady vysokozdvižného vozíka.
  • Okrem technológií motorov Cummins, priniesla spoločnosť Hyster aj nový vývoj optimalizácie výkonu, ako napríklad chladenie na požiadanie, hydraulické snímanie zaťaženia (pohon na požiadanie), riadenie otáčok a alternatívne otáčky motora, ktoré pomáhajú ďalej znižovať celkovú spotrebu paliva vo väčšine aplikácií.
  • ECO-eLo Fuel Efficiency Mode znižuje maximálne otáčky motora a ešte viac optimalizuje úsporu paliva.
  • Kabína Hyster „Vista“ ponúka výnimočnú škálu štandardných ergonomických funkcií a vynikajúcu všestrannú viditeľnosť, ktorá zaisťuje jednoduchú prevádzku.
  • Ultra kompaktné modely s krátkym rázvorom sú určené pre aplikácie, kde je obmedzený prevádzkový priestor. Kompaktné modely „S“ (krátke) majú rozchod len 3,50 m
Modely
Názov modeluPohonNosnosťTyp motoraVýška zdvihu
H18XMS-9ZF WG211 5-speed Hydrodynamic Transmission18000Cummins QSB 6.7L Diesel7000
H18XM-9ZF WG211 5-speed Hydrodynamic Transmission18000Cummins QSB 6.7L Diesel7000
H20XMS-9ZF WG211 5-speed Hydrodynamic Transmission20000Cummins QSB 6.7L Diesel7000
H20XM-9ZF WG211 5-speed Hydrodynamic Transmission20000Cummins QSB 6.7L Diesel7000
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.