Hlavné detaily

DIESELOVÝ ALEBO PLYNOVÝ VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK

KOMPAKTNÝ A SPOĽAHLIVÝ VOZÍK SO SILOU ZVLÁDAJÚCOU NAJŤAŽŠIE PRÁCE

Najkompaktnejšia séria vysokozdvižných vozíkov série Hyster Fortens. Modely H1.6-2.0FTS sú určené pre náročné vnútorné aj vonkajšie aplikácie a poskytujú nízke náklady na obstaranie.

Je k dispozícii Fortens alebo Fortens Advance konfigurácia a 2.6L dieselový alebo 2.0L LPG motor. Tieto pevné a spoľahlivé vysokozdvižné vozíky sú vhodné pre najnáročnejšie 24-hodinové logistické a distribučné operácie.

Hyster H1.6-2.0FT dieselový a LPG vysokozdvižný vozík:

 • Robustný podvozok a vysoko pevný dizajn stožiaru optimalizujú retenciu kapacity pri vysokých výťahoch s vynikajúcou viditeľnosťou a tuhosťou
 • Na výber elektronická prevodovka alebo DuraMatch™ prevodovka:
  • Štandardný Fortens model je vybavený elektronickou prevodovkou
  • Fortens Advance model má osadenú DuraMatch™ prevodovku, ktorá riadi spomalenie a zmenu smeru vzv, čo prispieva k predĺženiu životnosti bŕzd a pneumatík a k zabráneniu opotrebovania prevodov
 • Všetky pohonné jednotky sú riadené a chránené priemyselným palubným počítačom Pacesetter VSM ™ a komunikačnou sieťou CANbus. Tento systém umožňuje, okrem funkcie monitorovania kľúčových funkcií, aj nastavenie výkonu vozíka. To umožňuje rýchlu a jednoduchú diagnostiku, minimalizáciu prestojov na opravu a zbytočné výmeny náhradných dielov.
 • Plne izolovaná hnacia sústavy používa elastomérne držiaky na minimalizáciu hluku a vibrácií pri náročných operáciách.
 • Bezúdržbový stabilizačný mechanizmus Hyster (HSM) zvyšuje bočnú stabilitu bez toho, aby sa ohrozil pohyb na nerovnom povrchu.
 • Inovatívny dizajn priestoru pre obsluhu ponúka ľahký prístup vodiča, vynikajúcu všestrannú viditeľnosť a pohodlné ovládanie.
 • Zjednodušené usporiadanie elektroinštalácie a hydrauliky ponúka oveľa lepší prístup ku komponentom. To znižuje čas potrebný na neplánované opravy a pravidelnú údržbu
 • Ak chcete porovnať výkon s aplikáciou, existuje niekoľko možností vrátane rozšírených možností hydrauliky a chladiaceho systému
Modely
Názov modeluPohonNosnosťTažisko vyloženiaTyp motoraVýška zdvihu
H1.6FTElectronic Powershift 1-speed1600500Yanmar 2.6L Diesel / PSI 2.0L LPG5500
H1.8FTElectronic Powershift 1-speed1800500Yanmar 2.6L Diesel / PSI 2.0L LPG5500
H2.0FTSElectronic Powershift 1-speed2000500Yanmar 2.6L Diesel / PSI 2.0L LPG5500
H1.6FTDuraMatch™ 1-speed1600500Yanmar 2.6L Diesel / PSI 2.0L LPG5500
H1.8FTDuraMatch™ 1-speed1800500Yanmar 2.6L Diesel / PSI 2.0L LPG5500
H2.0FTSDuraMatch™ 1-speed2000500Yanmar 2.6L Diesel / PSI 2.0L LPG5500
Vysokozdvižný vozík Hyster

Prihláste sa na odber noviniek

Pridajte sa do nášho mailing zoznamu a nepremeškáte informácie o najnovších akciách a zľavách.

Vaša e-mail adresa bola úspešne pridaná!

PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.