E4.0-5.5XN

NOSNOSŤ: 4000-5500, TYP: 4 WHEEL ELECTRIC FORKLIFT TRUCK CUSHION TYRE

Hlavné detaily

4 KOLESOVÝ ELEKTRICKÝ VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK

PRE TIE NAJNÁROČNEJŠIE VNÚTORNÉ OPERÁCIE. TENTO ELEKTRICKÝ VOZÍK MÁ EXCELENTNÚ STABILITU A MANÉVROVATEĽNOSŤ

Jedná sa o všestranný vysokozdvižný vozík určený na použitie v interiéri. Ideálny pre širokú škálu aplikácií, ako je všeobecné skladovanie, distribúcia potravín a nápojov, distribúcia dreva a stavebného materiálu. Séria E4.0-5.5XN má vylepšenú spoľahlivosť, nižšie prevádzkové náklady, vynikajúcu ergonómiu a vyššiu produktivitu.

Tento elektrický vysokozdvižný vozík Hyster E4.0-5.5XN, ktorý je navrhnutý tak, aby fungoval v najnáročnejších vnútorných aplikáciách, s pevnými pneumatikami a vysokou zdvihovou kapacitou, môže spĺňať rôzne požiadavky špecifické pre danú prevádzku.

Elektrický vysokozdvižný vozík Hyster E4.0-5.5XN:

  • Vynikajúca odolnosť a stabilita sú zaručené vďaka kompaktnej a tvrdej konštrukcii podvozku, spoľahlivým komponentom a HSM ™ (Hyster Stability Mechanism), ktoré je osadený na riadiacej náprave. Vozíky majú tiež robustný dizajn stožiarov, ktorý poskytuje spoľahlivé, vysoko výkonné zdvíhacie schopnosti a batériu s výkonom 80 V s predĺženou životnosťou.
  • Vozík ma osadené pevné pneumatiky, ktoré sú ideálne na to, aby sa predišlo prepichnutiu pri ťažkých vnútorných prevádzkach.
  • Kompletný rad robustných stožiarov Vista s dvojstupňovým obmedzeným voľným zdvihom a dvojstupňovým alebo trojstupňovým úplným voľným zdvihom s hydraulickým odpružením stožiarov zaručuje vysoký výkon pri zdvíhaní.
  • Vysoká rýchlosť, rýchle zmeny smeru jazdy, hladké zrýchlenie a vynikajúci krútiaci moment sú dodávané vďaka trakčným motorom AC, aby sa zabezpečila účinná manipulácia s nákladom.
  • Kompaktné rozmery ho robia vysoko manévrovateľným. Dokonca aj v širších uličkách, kde je priestor obmedzený, čo pomáha pracovať efektívnejšie pri náročných skladových operáciách.
  • Elektrický vysokozdvižný vozík Hyster E4.0-5.5XN je vybavený odolnými a spoľahlivými komponentmi. Tie pomáhajú dosahovať nízke náklady na prevádzku, ako je napríklad striedavý motor, čo ďalej zvyšuje spoľahlivosť vozíka a znižuje možnosť prestojov.
  • Ergonomicky navrhnutý priestor pre obsluhu so zvýšeným použiteľným podlahovým priestorom a zakrivenými prednými nohami OHG poskytuje pohodlné a vysoko produktívne prostredie pre obsluhu.
Modely
Názov modeluNosnosťTažisko vyloženiaKapacita batérieVýška zdvihu
E4.0XN400050080V / 675Ah5550
E5.0XNS500050080V / 675Ah5740
E5.0XN500050080V / 750Ah5740
E5.5XN550060080V / 750Ah5750
PONÚKAME VIAC

Spoločnosť HYSTER je popredným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov a jednou z najznámejších značiek vo svete manipulačnej techniky. Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment nových VZV, kvalitné použité vozíky. Ak potrebujete vysokozdvižný vozík len na krátky čas, je tu pre vás naša požičovňa. Ku všetkému nadštandardný servis a originálne diely.